Kłódki miłości | Kłódki miłości

Dodatki Czyli jak możesz uatrakcyjnić swoją kłódkę.

 • Grawer

  Grawer

  Grawer wykonujemy najwyższej klasy laserem grawerującym co zapewnia wysoką precyzję i efektowne wykończenie. Grawer jest trwały, zniezniszczalny. W odróżnieniu od nadruku lub przyklejanych, nitowanych blaszek wygrawerowanej treści nie można usunąć. W wybranych modelach kłódek istnieje możliwość wykonania graweru dwustronnego. Warto skorzystać!
 • Wypełnienie graweru farbą

  Wypełnienie graweru farbą

  Aby zwiększyć kontrast między kolorem kłódki a grawerem, wprowadziliśmy możliwość wypełnienia farbą. Jeśli zależy Ci na efekcie ta opcja jest dla Ciebie. Zalecamy wybór tego dodatku w przypadku dużej ilości grawerowanego tekstu. W przypadku graweru dwustronnego za farbę zapłacisz tylko raz.
 • Lakier

  Lakier

  Każda nasza kłódka pod koniec produkcji pokrywana jest bezbarwnym lakierem. Dzięki temu nasz produkt wytrzymuje o wiele dłużej w trudnych warunkach atmosferycznych.
 • Opakowanie

  Opakowanie

  W odpowiedzi na sugestie naszych klientów stworzyliśmy autorskie opakowanie na kłódki. Wykonane zostało z wyjątkowych papierów ozdobnych: Curious Metallics o gramaturze 300g oraz Keaykolour Embossed 300g. Jest bardzo proste w montażu i bardzo efektowne. Dostępne dla wybranych modeli kłódek.
 • Wzory, symbole, teksty

  Wzory, symbole, teksty

  W celu zaprojektowania kłódki proponujemy liczne gotowe wzory oraz dodatkowe teksty, które możesz wybrać w dalszym procesie zamawiania Twojej kłódki miłości.

Chcesz więcej?Oprócz kłódek mamy w ofercie inne atrakcyjne produkty.

W uzupełnieniu oferty proponujemy produkty najczęściej wybierane jako dodatek do kupowanej kłódki, większy wybór znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 • Kartka

  Kartka

  Przygotowaliśmy specjalną ofertę kartek okazjonalnych. Kartki wykonaliśmy z identycznego papieru jak opakowanie, dzięki czemu można stworzyć uzupełniający się komplet. Precyzyjne laserowe wykonanie oraz oryginalne wzory przygotowane przez nas sprawią, że możesz w sposób wyjątkowy wręczyć dedykację, życzenia czy … Więcej »
 • Kubek serce

  Kubek serce

  Fotokubek z uchem w kształcie serca to świetny pomysł na prezent Walentynkowy. Na kubku umieścimy przesłane przez Ciebie zdjęcie. Gwarantujemy najwyższy poziom jakości wykonania, Twój kubek będzie zachwycający. Więcej »
 • Puzzle serce

  Puzzle serce

  Puzzle z Twoim zdjęciem to 75 elementów świetnej rozrywki. Oprócz zdjęcia możemy umieścić dowolny napis, więc ułożone puzzle mogą zaskoczyć. Więcej »